Банер
Банер
No images No images

Артур Аракелян: «Об’єднання зусиль організацій ветеранського спрямування – це запорука пам’яті, шанування і поваги подвигів наших предків та співвітчизників»

Друкe-mail

Артур Аракелян: «Об’єднання зусиль організацій ветеранського спрямування – це запорука пам’яті, шанування і поваги подвигів наших предків та співвітчизників»

Громадська рада при Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації провела розширене засідання правління за участю інститутів громадянського суспільства ветеранського спрямування, яке традиційно пройшло у стінах Деснянської РДА.

До розгляду нагальних проблем життєдіяльності Деснянського району долучилися голова ради ветеранів Деснянського району Олександр Комарницький, заступник голови Спілки ветеранів Афганістану Деснянського району Сергій Козаченко, голова спілки ветеранів АТО Деснянського району Олег Нишпор та його радник Валерій Рожков, голова Деснянської районної організації Червоного Хреста Валентина Романюк та представники інших інститутів громадянського суспільства.

Під час засідання інститути громадянського суспільства презентували ключові вектори своєї діяльності та поділилися досвідом розвитку громадянського суспільства. Також було напрацьовано проект спільного плану дій із взаємодії та відзначення пам’ятних дат на території нашого району.

Під час засідання голова Громадської ради Аракелян Артур зазначив наступне: «Наша історія – це не сторінки підручників, це драматичні та водночас героїчні долі людей, які пронесли любов до Вітчизни крізь звуки пролітаючих повз куль та запах пороху. Пам’ятні дати в нашому календарі викарбувані сльозами горя та радості. Об’єднання зусиль організацій ветеранського спрямування – це запорука пам’яті, шанування і поваги подвигів наших предків та співвітчизників».

11

22