Банер
Банер
No images No images

У Деснянському районі відзначили День Гідності та Свободи

Друкe-mail

У Деснянському районі відзначили День Гідності та Свободи

З нагоди вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні сьогодні у Деснянському району пройшли заходи.

Заступник голови Деснянської райдержадміністрації Ірина Алєксєєнко, керівник апарату Ольга Машківська, працівники структурних підрозділів Деснянської РДА, учасники революційних подій, представники громадськості та мешканці району сьогодні поклали квіти до меморіальної дошки на честь загиблого учасника Революції Гідності Івана Наконечного (вул. Лісківська, 28). Присутні вшанували пам’ять загиблого хвилиною мовчання.

«Ми маємо пам’ятати імена тих, хто відстоював суверенітет нашої держави під час Революції Гідності та продовжує боротися за незалежність України і зараз на Сході. Герої не вмирають. Вони – у наших серцях. Героям – слава!», – говорить заступник голови Деснянської райдержадміністрації Ірина Алєксєєнко.

Також в цей день відбулося покладання квітів до меморіальної дошки на честь загиблого учасника Революції гідності В’ячеслава Веремія (ЗНЗ № 270, просп. Маяковського, 21); в Галереї мистецтв Деснянського району (вул. Драйзера, 6) відбулася фотовиставка та інформаційний екскурс революційних подій в Україні та антитерористичної операції на Сході України.

Також з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи проведено єдиний День інформування населення, трудових колективів підприємств, установ та організацій району; молебні за загиблими під час революційних подій в Україні та антитерористичної операції на Сході країни.

У закладах освіти та культури Деснянського району проходять заходи інформаційного, просвітницького та виховного характеру з нагоди вшанування подвигу борців за незалежність України. В публічних бібліотеках Централізованої бібліотечної системи Деснянського району організовано тематичні бесіди, виставки, уроки пам’яті, виховні години з нагоди Дня Гідності та Свободи.

ФОТОЗВІТ