Банер
Банер

Віктор Крохмалюк вручив державні нагороди військовим до Дня Збройних сил України

Друкe-mail

0

Віктор Крохмалюк вручив державні нагороди військовим до Дня Збройних сил України

Сьогодні святковий день на честь Збройних сил України. Відзначається щорічно 6 грудня в день ухвалення 1991 року Закону України «Про Збройні Сили України».

У цей день в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Віктор Крохмалюк та заступник голови Ірина Алєксєєнко привітали деснянських військовослужбовців, які захищають територіальну цілісність держави на Сході України від зовнішнього ворога. Вручення державних нагород стало символічним знаком шани до наших Героїв.

«Лише той, хто пройшов крізь біль та пекло війни, знає справжню ціну життя. Кожний з вас – справжній життєлюб, вірний син України, вправний воїн та невиправний патріот. Ваш життєвий шлях слугує прикладом для наслідування майбутнім поколінням і цими прикладами ми пишаємося сьогодні – зазначив в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Віктор Крохмалюк ‒ Шановні військовослужбовці! Дорогі захисники Вітчизни! Від щирого серця вітаю Вас з Днем Збройних Сил України! Щодня Ви самовіддано служите справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави. Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов’язком справжніх чоловіків. Сьогодні українська армія стає національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України та українського народу. Ваші патріотизм та мужність сприяють формуванню війська високого професіоналізму. Щиро зичу миру та спокою, подальших успіхів у вдосконаленні бойової майстерності, добра та достатку Вашим оселям. Слава Україні. Героям СЛАВА!»

ФОТОЗВІТ