Банер
Банер
No images No images

Наразі на різних стадіях розробки 11 проектів ДПТ Деснянського району

Друкe-mail

Наразі на різних стадіях розробки 11 проектів ДПТ Деснянського району

На замовлення Департаменту містобудування та архітектури КМДА розробляється 11 проектів детальних планів території. Два ДПТ затверджено рішенням Київської міської ради – ДПТ селища Биківня та ДПТ в межах просп. Лісового і вулиць Мілютенка, Шолом-Алейхема та Братиславської.

З 6 жовтня до 5 листопада 2017 року тривало громадське обговорення проекту ДПТ промрайону «Троєщина». Експозиція матеріалів проекту ДПТ була виставлена на I поверсі Деснянської райдержадміністрації, де всі бажаючі мали змогу залишити свої пропозиції та побажання. Електронна версія проекту ДПТ була висвітлена на офіційному веб-сайті Деснянської РДА, Департаменту містобудування та архітектури КМДА і сторінці в соціальній мережі «Facebook». Наразі журнал зауважень та пропозицій переданий замовнику. Також зазначений проект ДПТ розглядався на засідання Громадської ради при Деснянській райдержадміністрації, де були присутні представники розробника ТОВ «Терра Проджект», які інформували про проектні рішення.

Основні зауваження до проекту ДПТ, що надходили від деснянців:

-         збереження існуючої забудови території Куликового поля;

-         територію авто гаражного кооперативу «Воскресенський» по вул. Братиславській, 52 залишити в існуючому вигляді без змін.

Наразі замовником розробки проекту ДПТ Департаментом містобудування та архітектури КМДА готується звіт про результати громадського обговорення, який буде висвітлено на сайті зазначеного Департаменту. 

Фотозвіт