Банер
Банер
No images No images

Геннадій Заболотний: «Деснянці заслуговують займатися спортом на арені європейського класу»

Друкe-mail

64

Геннадій Заболотний: «Деснянці заслуговують займатися спортом на арені європейського класу»

Без перебільшення культовий об’єкт спортивної інфраструктури – Центральний стадіон Деснянського району по вул. Драйзера, 2-Б ‒ невдовзі планують відкрити. Голова Деснянської райдержадміністрації Геннадій Заболотний сьогодні особисто проінспектував виконання робіт на стадіоні, що здійснює підрядна організація, яка свого часу провела реконструкцію НСК «Олімпійський».

«Завдяки спільним зусиллям депутатів Київради, міської та районної влади, представників громадськості на території нашого району функціонуватиме один з найсучасніших комунальних стадіонів у столиці. Деснянці заслуговують займатися спортом на арені європейського класу», – зазначив Геннадій Заболотний.

Під час наради присутні також обговорили варіанти назви об’єкту, організацію роботи тренерів клубів різних видів спорту, години роботи та вільного доступу всіх поціновувачів активного способу життя на стадіон, добору персоналу та цілодобової охорони.

Окрім цього, Геннадій Вадимович надав доручення щодня збиратися на об’єкті з підрядною організацією і створити у «Viber» групу для постійного моніторингу за обігом будівельних робіт.

Довідково.

До виїзного інспектування також долучилися депутат Київради Михайло Буділов, начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Армен Оганесян, директор КП «Ватутінськінвестбуд» Олег Воробей, представників відділу контролю за благоустроєм Деснянської РДА, ЦФЗН «Спорт для всіх» та підрядної організації.

11

ФОТОЗВІТ