Банер
Банер
No images No images

Інформація для переселенців

 Migrants_UA_RU_720x90

 

Нормативно-правові акти

 
Переселенцям
 
Підприємцям-переселенцям
 

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни

 

Урядова “гаряча лінія” – 0 800 507 309.

Оперативна група Міжвідомчого координаційного штабу в ДСНС України – 0 44 247 30 02.

Регіональний штаб – 0 44 481-14-90, 92.

Правова допомога – 0 44 486 71 56.

“Гаряча лінія” ДМС України – 0 44 278 50 30, 0 44 278 34 02.

До уваги переселенців!

Друкe-mail

Вівторок, 13 Січня 2015, 17:50

До уваги переселенців!

 

Родинами переселенців опікуються фахівці Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Деснянського району.

Друкe-mail

Вівторок, 13 Січня 2015, 17:50

 

Сьогодні на обліку у Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Деснянського району перебуває 6 родин вимушених переселенців із тимчасово окупованої території та районів проведення АТО.

– У цих родинах виховується 8 дітей, для яких фахівцями Центру організовано та проведено різноманітні заходи. Так діти безкоштовно відвідали атракціони у парку “Деснянський” та “Молодіжний”, взяли участь у культурно-відпочинковій програмі, під час якої відвідали музеї, кондитерську фабрику “Рошен”, “Макдональдз”, ТРЦ “Космікс” та “Скаймол”. Також родини отримали одяг, взуття, продукти харчування, предмети гігієни, іграшки, консультації психолога. Ми сприяли постановці дітей на облік до дитячої поліклініки і прийому до дитячих садочків та шкіл, – говорить директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Дмитро Альтман.

До початку нового навчального року дітям з родин переселенців були вручені набори “Шкільний портфель”.

У навчальних закладах Деснянського району зараз навчається 555 дітей-переселенців.

Друкe-mail

Вівторок, 13 Січня 2015, 17:49

 

Сьогодні у освітніх закладах Деснянського району навчається 555 дітей-переселенців із тимчасово окупованої території та районів проведення АТО. Такі дані управління освіти Деснянського району станом на 2 вересня.

– З Криму і східних регіонів у дошкільних навчальних закладах Деснянського району сьогодні перебуває 103 дитини, а у загальноосвітніх навчальних закладах – 452. Усі діти навчаються за учбовою програмою закладів, отримуючи освітні послуги у повному обсязі, – говорить виконуючий обов’язки начальника районного управління освіти Геннадій Гончаров.

Набір дітей до освітніх закладів Деснянського району триває. Переселенці, які хочуть влаштувати дитину до дитячого садочка, школи або ПТУ, можуть звертатися за телефоном: 546-67-80.

Щоб зарахувати дитину до школи, батькам необхідно мати її свідоцтво про народження, документи про освіту, особову справу та медичну картку. У разі якщо якогось документу немає, профільні служби міста зможуть швидко відновити їх.

Столичні рятувальники цілодобово продовжують надавати допомогу вимушеним переселенцям з районів проведення АТО

Друкe-mail

Вівторок, 13 Січня 2015, 17:49

 

 

Працівники Головного управління ДСНС України у м. Києві продовжують цілодобове чергування на Центральному вокзалі залізничної станції «Київ-Пасажирський» та зустрічають громадян, котрі вимушені були покинути свої домівки в східних областях через важкі умови проживання.

 

Працівники Служби порятунку 101 разом із психологами Головного управління ДСНС України у м. Києві щоденно надають допомогу десяткам вимушених переселенців. Опинившись у важких умовах, через бойові дії на Сході України, вони з вдячністю приймають будь-яку допомогу.

Спілкування з психологами Служби порятунку 101 полегшує психічний та емоційний стан, що сприяє кращому адаптуванню вимушених переселенців до нових умов життя.Також, у регіональному координаційному штабі з питань соціального забезпечення громадян, які переміщуються з тимчасово окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції, всі бажаючі можуть отримати консультацію щодо подальшої реєстрації, розселення та працевлаштування.

Графік роботи даного штабу – понеділок-субота з 9:00 до 19:00.

ГУ ДСНС України у м. Києві

У Деснянському районі надається всебічна підтримка переселенцям.

Друкe-mail

Вівторок, 13 Січня 2015, 17:49

 

Структурними підрозділами Деснянської райдержадміністрації вживаються всі необхідні заходи щодо вирішення проблемних питань, пов’язаних з тимчасовим місцем перебування у Деснянському районі громадян з тимчасово окупованої території АР Крим та м. Севастополя, а також із зони проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей. Зокрема, проводяться виплати, допомоги, компенсації, надаються різноманітні послуги органами соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, пенсійного фонду, тощо.

Першочергово забезпечено роботу “гарячих” телефонних ліній за номерами: 530-14-14, 530-14-05, 530-42-22, 530-14-30, 575-66-00 щодо отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування із зазначенням адрес установ, діяльності Координаційного центру м. Києва по роботі з біженцями, розташованого на другому поверсі у залі очікування № 2 приміщення Центрального залізничного вокзалу.

З метою вирішення питання зайнятості та працевлаштування переселенців Деснянським районним центром зайнятості (вул. Каштанова, 7) здійснюється підбір актуальних вакансій, в тому числі на підприємствах, які мають можливість забезпечити працівників місцем у гуртожитку.

Закладами охорони здоров’я Деснянського району забезпечується своєчасне, безвідмовне та безкоштовне надання медичної допомоги переселенцям. Медичні послуги надано понад 500 особам зазначеної категорії.

Управлінням освіти Деснянської райдержадміністрації (вул. Закревського, 15-а) оперативно здійснюється зарахування дітей, що прибувають до Деснянського району у складі сімей-переселенців, до дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів. Так у дошкільних навчальних закладах району перебуває 107 дітей-переселенців, у загальноосвітніх – 504.

З питань виплати соціальних допомог та компенсацій до районного управління праці та соціального захисту населення звернулися 155 сімей: 18 сімей – з АР Крим, 65 сімей – з Луганської області, 72 сім’ї – з Донецької області. В оперативному порядку вирішується питання нарахування та виплати належних їм коштів.

З метою надання соціально-психологічної підтримки біженців залучено кращих фахівців із соціальної роботи, які забезпечують первинну психологічну допомогу та, у разі потреби, соціальний супровід.

Прийом фахівців здійснюється щоденно в приміщеннях Деснянської райдержадміністрації за адресою: просп. Маяковського, 29 (кабінет 140) та Центру соціально-психологічної реабілітації дітей № 1 за адресою: просп. Маяковського, 28-в.

Також у Деснянському районі працює пункт збору гуманітарної допомоги для переселенців з Криму та східних регіонів України на базі Деснянської районної організації Червоного Хреста за адресою: вул. Курчатова, 8-а (тел. 518-54-27).

Сторінка 1 з 3